X
header one

Wygodny, prawie niewidoczny, lekki.

Jeden z najmniejszych w naszej rodzinie aparatów słuchowych: Ace™, dyskretnie kryje się za Twoim uchem. Jego mały kształt ukrywa potężną moc zapewniającą łatwe słyszenie, a dzięki aplikacji touchControl™ możesz wygodnie dostosować ustawienia do swoich potrzeb.

primax-situation-17_women-running_1800x650px

Dyskretnie wyrafinowane.

Dobre rzeczy chodzą parami. Aparaty Ace nie są wyjątkiem. Ultra dyskretne i po brzegi wypełnione zaawansowanymi funkcjami, a dzięki stopniowi ochronny IP67 odporne na wilgoć, pot, kurz i brud dla jeszcze większej niezawodności.

Ciesz się prawdziwym dźwiękiem życia.

Hałaśliwy bar, stacja kolejowa czy uliczna kawiarnia. Wszędzie tam, gdzie otacza nas hałas, komunikowanie się z innymi wymaga koncentracji i wysiłku. Wytężanie słuchu w hałaśliwym otoczeniu, szczególnie pod koniec dnia, może nas męczyć — wiedzą to nawet osoby z normalnym słuchem.

Nowe aparaty słuchowe Ace pomagają w takich właśnie chwilach. Zaawansowana funkcja SPEECH skupia się na dominującym rozmówcy, wyciszając nieistotne głosy i dźwięki. Słyszysz tylko to,co chcesz. W rezultacie słuchanie staje się niezwykle łatwe i mniej męczące niż u osób normalnie słyszących.
Cały dzień. W każdej sytuacji.

Ace-primax_hearing-aids-beach_950x700px

Dzień spędzony z dziećmi. I aparatami Ace.

primax-situation-1_family-breakfast_950x600px

Rządy chaosu.

Przy śniadaniu dzieci wesoło szczebioczą o planach na ten dzień. Gwar głosów miesza się
z radiem, podczas gdy Twój partner jest pochłonięty czytaniem gazety. Aparat słuchowy Ace to wyjątkowa wydajność, dzięki której nic Cię nie ominie. Zaawansowana, automatyczna funkcja SPEECH skupiająca się na mowie, uruchamia jednocześnie SoundSmoothing™, aby zredukować odgłos sztućców czy szelest gazety.

Możesz zatem odprężyć się i bez wysiłku słuchać rozmowy. Z aparatem Ace skupiasz się na rozmowie, nie słuchaniu.

primax-situation-1_street-cafe_950x600px

Złap wiatr.

Jest późne popołudnie, siedzisz w ulicznej kawiarni, popijając cappuccino w towarzystwie przyjaciół, powiewa chłodny wiatr, ale dyskusja przy sąsiednim stole robi się gorąca. Z aparatem słuchowym Ace słuchanie jest naprawdę łatwe. Jego automatyczna funkcja SPEECH wycisza otaczające głosy, skupiając się jedynie na dyskusji przy Twoim stole wykorzystując do tego celu mikrofony kierunkowe. Dodatkowo uruchamiana jest funkcja eWindScreen™ wyciszająca szum wiatru. Usiądź wygodnie i się zrelaksuj.

Echa przeszłości.

Jesteś z dziećmi w muzeum. Głosy odbijają się echem od ścian i mieszają z dźwiękiem kroków na podłodze. Za Tobą przewodnik pyta czy potrzebujesz pomocy. Sytuacja może być męcząca, ale aparat Ace poradzi sobie z nią bez trudu. Program EchoShield eliminuje odbicia dźwięku, takie jak pogłos, dostarczając bardziej czystego i wyraźniejszego dźwięku. Ty możesz skupić się na oglądaniu wystawy.

primax-situation-07_live-music-beach_950x600px

Dla miłośników muzyki.

Aparaty słuchowe Ace to doskonała jakość w każdej sytuacji ­­— nawet przy słuchaniu muzyki. Gdziekolwiek cieszysz się muzyką: na koncercie, w zaciszu domowym czy występując na żywo na scenie, program muzyczny Muzyka HD w Twoim aparacie Ace zapewnia doskonałą jakość dźwięku. Dzięki temu doświadczasz znakomitego, prawdziwie zoptymalizowanego brzmienia. Proste uruchomienie programu przez przycisk kontroli lub przez aplikację touchControl i możesz cieszyć się każdą nutą.

Ace w skrócie

Loading...

Piloty zdalnej obsługi

Zabieranie dzieci do szkoły, spotkanie z przyjaciółmi w ulubionej kawiarni, oglądanie telewizji wieczorem: każdy dzień pełen jest różnych sytuacji akustycznych i rozmów. Czy nie byłoby wspaniale transmitować dźwięk bezpośrednio do uszu, dyskretnie sterować swoimi aparatami słuchowymi czy łatwo je ładować?

miniPocket_keyring_768x400px

Dyskretna kontrola: miniPocket.

Rozwiązanie idealne dla każdego kto chce mieć dyskretną i wygodną kontrolę nad aparatami słuchowymi bez konieczności posiadania dużego pilota zdalnej obsługi bądź smartfona. Niezawodny i łatwy w użyciu, miniPocket jest tak mały, że można nosić go z kluczami, a jednocześnie daje możliwości obsługi najważniejszych funkcji.

Aplikacja touchControl: Całkowita dyskrecja w zasięgu Twojej dłoni.

Zmień swojego smartfona w dyskretne urządzenie sterujące aparatami słuchowymi: aplikacja touchControl™ pozwala na cieszenie się jeszcze większym poziomem wygody użytkowania.

Zmienianie programów słyszenia czy dostosowanie poziomu głośności. Wszystko czego potrzebujesz to Twój smartfon.

touchControl-App_icon_950x700px

Pobierz aplikację touchControl

touchControl_app-icon_frame-round_300x300px

Apple-App-Store-Badge_pl_300px

google-play-badge_pl_300px

Szumy uszne?

primax-situation-20_woman-beach_950x600px

Ulga na wyciągnięcie ręki.

Aparaty Signia zapewniają ulgę osobom cierpiącym na szumy uszne dzięki generatorowi szumu, który wytwarza szumy statyczne i dźwięki fal oceanu. Zapytaj protetyka słuchu o rozwiązanie najlepsze dla Ciebie.

Odkryj