X
header one

Odpowiednia aplikacja sprawia, że funkcje Twoich aparatów słuchowych stają się bardziej dostępne oraz ich obsługa jest wygodniejsza. Wyobraź sobie wyjątkową łatwość i dyskrecję zmiany programów lub poziomu głośności dzięki zwykłemu stuknięciu w ekran smartfona lub ustawienie mikrofonów aparatów na mówcę tak, abyś wyraźnie słyszał każdy dźwięk.

Aplikacja Signia myHearing.

Dzięki Twoim nowym aparatom słuchowym Signia uzyskujesz znacznie więcej niż tylko korzystanie z najnowszych technologii w dziedzinie aparatów słuchowych. Możesz także cieszyć się „złotym standardem” w zakresie wsparcia dzięki rewolucyjnej aplikacji myHearing stworzonej przez ekspertów Signia z dziedziny audiologii. Teraz możesz stać się doświadczonym użytkownikiem aparatów słuchowych w możliwie najkrótszym czasie.

Aplikacja myHearing zapewnia Tobie i Twojemu protetykowi słuchu wszechstronne narzędzia, niezbędne do takiego pokierowania Twoimi działaniami, aby okres próbny zakończyć sukcesem: ukierunkowane wsparcie, monitorowanie indywidualnego postępu w korzystaniu z aparatów słuchowych oraz komunikację z Twoim protetykiem słuchu poprzez CareChat, bez względu na to, gdzie się znajdujesz.

Dowiedz się więcej o aplikacji Signia myHearing
Teleaudiology_primax_b2b_solo

Aplikacja easyTek: Więcej dyskrecji, więcej wygody, więcej możliwości.

Aplikacja easyTek™ w połączeniu ze streamerem easyTek to jeszcze więcej funkcjonalności z jeszcze większą dyskrecją użytkowania.

Przewyższając funkcjami samego streamera, aplikacja easyTek umożliwia sprawdzenie statusu aparatów słuchowych na ekranie smartfona, transmitowanie dźwięku z różnych źródeł lub użycie smartfonu jako pilota zdalnej obsługi. To, co wygląda jak sprawdzanie wiadomości tekstowych, w rzeczywistości jest regulacją aparatów słuchowych.

easyTek_easyTek-App_icon_950x700px

Pobierz aplikację easyTek

easyTek_app-icon_frame-round_300x300px

Apple-App-Store-Badge_pl_300px

google-play-badge_pl_300px

Aplikacja touchControl: Całkowita dyskrecja w zasięgu Twojej dłoni.

Zmień swojego smartfona w dyskretne urządzenie sterujące aparatami słuchowymi: aplikacja touchControl™ pozwala na cieszenie się jeszcze większym poziomem wygody użytkowania.

Zmienianie programów słyszenia czy dostosowanie poziomu głośności. Wszystko czego potrzebujesz to Twój smartfon.

touchControl-App_icon_950x700px

Pobierz aplikację touchControl

touchControl_app-icon_frame-round_300x300px

Apple-App-Store-Badge_pl_300px

google-play-badge_pl_300px

Aplikacja Test Słuchu : pomaga sprawdzić czy masz ubytek słuchu.

Test słuchu stworzony został przez naszych ekspertów audiologii, aby pomóc pacjentom w sprawdzeniu czy mają ubytek słuchu. Aplikacja została dokładnie przetestowana tak, aby zapewnić możliwie najbardziej precyzyjne wyniki testu.

Dodatkowo test jest niezależny od języka jakim posługuje się osoba testująca.

Test słuchu sprawdza jak dobrze pacjent rozróżnia wyrazy z hałasu otoczenia, ponieważ wiemy, że pacjenci z ubytkiem słuchu mają duże trudności z rozumieniem mowy w hałaśliwym otoczeniu.

Hearing-Test-App_icon_950x700px

Pobierz aplikację Test słuchu

Hearing-Test_app-icon_frame-round_300x300px

Apple-App-Store-Badge_pl_300px

google-play-badge_pl_300px