X
Signia wprowadziła szereg akcesoriów, dzięki którym osobom korzystającym z aparatów słuchowych lepiej ogląda się telewizję.
2019-08-22

Tagi

Aparaty słuchowe a oglądanie telewizji

Signia wprowadziła szereg akcesoriów, dzięki którym osobom korzystającym z aparatów słuchowych lepiej ogląda się telewizję. Jednym z nich jest nadajnik Signia StreamLineTV, dzięki któremu w kilku krokach można się łatwo połączyć z telewizorem i przesyłać krystalicznie czysty dźwięk przez Bluetooth wprost do aparatów słuchowych.

StreamLine TV – dźwięk w jakości Dolby Digital

StreamLine TV pozwala na wygodne połączenie bez względu na to, jaki posiadasz telewizor. Dzięki integracji z aplikacją myControl masz też możliwość zmiany ustawień, na przykład poziomu głośności. Nie tylko nie potrzebujesz żadnych kabli, ale też możesz swobodnie poruszać się, cały czas słysząc dźwięk z telewizora w jakości Dolby Digital.

Aplikacja easyTek

Aplikacja easyTek to jeden z najlepszych sposobów na podłączenie aparatów słuchowych do telewizora. Na kanale YouTube firmy Signia dostępna jest instrukcja przedstawiająca kolejne kroki umożliwiające zestrojenie urządzeń za pomocą nadajnika telewizyjnego. Materiał wideo pokazuje, w jaki sposób należy to zrobić, aby cieszyć się wszystkimi funkcjami aplikacji, takimi jak choćby dostosowanie ustawień dźwięku telewizora za pomocą telefonu czy wykorzystanie smartfona w roli pilota.

Wymienione funkcje to jednak nie wszystkie korzyści płynące z bogatego akcesorium aparatów. Aby dowiedzieć się więcej na ich temat, zapoznaj się z całą playlistą YouTube. Zawiera ona filmy dotyczące każdego aspektu związanego z akcesoriami Signia przeznaczonymi do oglądania telewizji dla osób korzystających z aparatów słuchowych. Krótkie, zrozumiałe filmiki wyjaśniają dokładnie, w jaki sposób zaprogramować każdą funkcję easyTek. Dzięki temu nie musisz poświęcać czasu i wysiłku na zapoznanie się ze skomplikowanymi instrukcjami obsługi, ale możesz skorzystać z pomocy wizualnych ułatwiających proces instalacji, a następnie cieszyć się zdumiewającą funkcjonalnością swoich aparatów słuchowych.

Łączenie aparatów słuchowych z Apple TV

Aplikacja easyTek to nie jedyny sposób na połączenie aparatów słuchowych z telewizorem. Swoje urządzenia sparujesz również za pomocą Apple TV. Aplikacja pozwalają na oglądanie licznych programów, do których dostęp mógłby być ograniczony w przypadku korzystania z tradycyjnej telewizji kablowej. Również w tym przypadku firma Signia opracowała poradniki na kanale YouTube, aby ułatwić połączenie aparatów – bez względu na ich rodzaj – z urządzeniami tego typu.

Jeżeli więc korzystasz iPhone’a, nic nie stoi na przeszkodzie, abyś cieszył się wszystkimi funkcjonalnościami aparatu. Po połączeniu urządzeń telefon może pełnić funkcję systemu kontroli zapewniającego odpowiednią głośność oraz najlepszą jakość dźwięku. Filmy instruktażowe na kanale YouTube przedstawiają wszystkie przydatne funkcje dostępne po połączeniu telefonu z nowoczesnymi aparatami słuchowymi.

Technologia dla każdego

Aparaty słuchowe i akcesoria Signia zostały opracowane tak, aby zapewnić kompatybilność z najnowszymi osiągnięciami technologicznymi, dzięki czemu nie musisz się już martwić, że pozostaną one poza Twoim zasięgiem. Nasze filmy zapewniają czytelne instrukcje, zatem nawet jeśli nie masz doświadczenia w stosowaniu smartfona bądź podłączaniu urządzeń do telewizora, szybko się tego nauczysz. Instruktaże te są łatwo dostępne przez Internet na komputerze, tablecie lub smartfonie.

Technologia aparatów słuchowych wciąż się rozwija, a możliwość zestrojenia urządzeń z telewizorami to jeden ze sposobów, w jaki firma Signia ulepsza życie swoich klientów. Jeżeli masz już dość błędnych napisów, niezrozumiałej ścieżki dźwiękowej oraz trudności ze zrozumieniem dialogów w ulubionych programach telewizyjnych, rozwiązaniem mogą być aplikacje łączące aparaty słuchowe z telewizją.