X
2016-07-19

Zauszne aparaty słuchowe (BTE)

W ubiegłym tygodniu, pisaliśmy o różnych składnikach aparatów słuchowych oraz o ich jednym typie - aparatach RIC. Dzisiaj weźmiemy pod lupę zauszne aparaty słuchowe.

W ostatnim poście pisaliśmy o różnych komponentach aparatów słuchowych oraz dlaczego jeden rodzaj nazywamy aparatami typu RIC. Dzisiaj opowiemy o innym typie – zausznych aparatach słuchowych (BTE).

Zauszne aparaty słuchowe są niewidoczne i wygodnie umieszczone, jak ich nazwa wskazuje – za uchem. Aparaty zauszne działają na różnych poziomach technologicznych oraz są dostępne w różnych kolorach i stylach.

Zauszne aparaty słuchowe są odpowiednie dla różnych stopni ubytku słuchu – od lekkich po ciężkie. Dostępne są w różnorodnych stylach od miniaturowych zausznych (BTE) do większych aparatów typu SuperPower. Ponieważ aparaty zauszne mogą być większe, mieszczą one więcej rozwiązań technologicznych niż inne aparaty słuchowe.

Nasz nowy aparat słuchowy Motion jest łatwy w obsłudze i wypełniony po brzegi funkcjami, dzięki którym słuchanie jest naprawdę proste.

Spójrz na poniższe zdjęcia. Nasza modelka nosi najnowszy aparat słuchowy Motion. Niezły elegancik z niego, prawda?

Motion_S_primax

Odkryj więcej możliwości naszych eleganckich, stylowych i łatwych w obsłudze aparatów słuchowych, klikając na link: https://www.signia-aparatysluchowe.pl/motion-primax/

Masz pytania? Chcesz się z nami czymś podzielić? Odwiedź nas na Facebooku https://www.facebook.com/SigniaHearingPoland