X
2016-05-04

Poznaj markę Signia

Zobacz jak zmieniamy przyszłość lepszego słyszenia. Poznaj markę Signia i usłysz kolory dźwięku.

Z dumą prezentujemy nasze nowe aparaty słuchowe marki Signia! Możesz łatwo zauważyć, że nowe aparaty mają dwie nazwy: Siemens na jednej stronie i Signia na drugiej. Dlaczego?

Na początku 2015 roku, Sivantos wydzielił się z Siemens i w rezultacie powstało nowe, o większej dynamice działania przedsiębiorstwo. Już w pierwszym roku działalności Sivantos odniósł ogromny sukces. Na początku 2016 roku, Sivantos przedstawiło nową markę premium aparatów słuchowych – Signia. Ponieważ chcemy dać naszym wszystkim użytkownikom dużo czasu na przyzwyczajenie się do nowej nazwy – przez najbliższych kilka lat będziemy używać podwójnego obrendowania.

Signia łączy nasze dotychczasowe osiągnięcia w dziedzinie audiologii oraz gotowość sprostania przyszłym wyzwaniom. Jednocześnie nasza misja się nie zmieniła: Tworzymy przyszłość lepszego słyszenia.

Odkryjesz, że Signia to postępowe myślenie, koncentracja na użytkowniku i nastawienie na jakość. Co przez to rozumiemy?

  • Postępowe myślenie.  Dążymy do ciągłej poprawy sprostania wyzwaniom tego co jest (obecnie) technologicznie niemożliwe. Z pasją i odwagą chcemy rozwijać naszą wizję lepszego słyszenia.
  • Koncentracja na użytkowniku.  Skupiamy się na trudnościach słyszenia, ponieważ wiemy że prawdziwa wartość innowacji jest mierzona korzyściami, jakie przyniosła innym. Zadowolenie użytkowników jest naszą najważniejszą siłą napędową.
  • Nastawienie na jakość. Chcemy być niezawodni i bezustannie wyznaczamy nowe standardy jakości. Chcemy być oceniani przez wysokie standardy.

Jeśli twoje doświadczenia z naszą marką lub usługami były inne, skontaktuj się z nami. Dziękujemy!

Klikając na poniższy link, możesz obejrzeć nasz najnowszy film o marce Signia i poznać nas nieco lepiej.