X
Aparaty słuchowe muszą im umożliwiać ponownie wyraźne rozumienie wszystkich i wszystkiego w ich otoczeniu. Jeszcze lepiej, jeśli są proste w obsłudze.
2018-02-09

Signia Cellion: Obsługa łatwiejsza niż kiedykolwiek wcześniej

Osoby z ubytkiem słuchu oczekują od swoich aparatów słuchowych przede wszystkim jednego: aparaty słuchowe muszą im umożliwiać ponownie wyraźne rozumienie wszystkich i wszystkiego w ich otoczeniu. Jeśli przy okazji aparaty są proste w obsłudze, to jeszcze lepiej.

Osoby z ubytkiem słuchu oczekują od swoich aparatów słuchowych przede wszystkim jednego: aparaty słuchowe muszą im umożliwiać ponownie wyraźne rozumienie wszystkich i wszystkiego w ich otoczeniu. Jeśli przy okazji aparaty są proste w obsłudze, to jeszcze lepiej. Tak właśnie jest w przypadku nowych aparatów słuchowych Signia: nie tylko oferują one wszelkie nowinki technologiczne umożliwiające poprawne słyszenie, lecz są również pierwszymi na świecie urządzeniami tego typu wyposażonymi w ładowane indukcyjnie (tj. bezprzewodowo i bezstykowo) akumulatory litowo-jonowe. Takie rozwiązanie nie tylko ułatwia ich codzienną eksploatację, lecz również eliminuje konieczność wymiany baterii w aparatach słuchowych, chroniąc tym samym środowisko naturalne.

Teraz użytkownik musi tylko wiedzieć jak włączyć i wyłączyć swój aparat Cellion oraz jak go naładować. Zobacz wideo i przekonaj się, jakie to łatwe.