X
2017-06-08

Cellion. Rewolucyjne słyszenie bez baterii.

"Kup nowe baterie" - to notatka, którą wielu użytkowników aparatów słuchowych ma w swoim kalendarzu. W zależności od intensywności użytkowania, baterie w standardowych aparatach słuchowych muszą być zmieniane co dwa tygodnie. Od teraz użytkownicy aparatów Signia mogą zapomnieć o kupowaniu baterii .

“Kup nowe baterie” – to notatka, którą wielu użytkowników aparatów słuchowych ma w swoim kalendarzu. W zależności od intensywności użytkowania, baterie w standardowych aparatach słuchowych muszą być zmieniane co dwa tygodnie. Od teraz użytkownicy aparatów Signiamogą zapomnieć o kupowaniu baterii. Nowe aparaty słuchowe Cellion wyposażone są w ładowalne akumulatory litowo-jonowe. Wszystko, co teraz użytkownik musi zrobić, to włożyć swoje aparaty Cellion do indukcyjnej ładowarki i po prostu pójść spać.

Nie trzeba specjalnie układać aparatów w ładowarce, ponieważ nie posiadają one kontaktów ładowania. Po włożeniu do ładowarki, automatycznie się wyłączają i zaczyna się ładowanie. Po wyjęciu aparatów słuchowych Cellion z ładowarki, są wysuszone, automatycznie włączone i gotowe do natychmiastowego użytku. Po pełnym cyklu ładowania mogą działać bez przerwy przez 24 godziny z pełną transmisją audio. A tym, którzy nie są pewni, czy po całym dniu intensywnego słuchania baterie wytrzymają do wieczora, opcja “szybkie ładowanie” w 30 minut zapewni aż siedem godzin przyjemności słyszenia. Inna praktyczna cecha to gniazdo micro-USB w ładowarce indukcyjnej do aparatów słuchowych Cellion. Dzięki niemu można ładować aparaty słuchowe przy pomocy power banków, zasilaczy od smartonów i praktycznie każdego innego źródła zasilania wspierającego standard USB.

 

Obejrzyj materiał wideo i sprawdź, dlaczego tak kochamy nasze aparaty Cellion.

 

Masz pytania? Chcesz się z nami czymś podzielić? Odwiedź nas na Facebooku: https://www.facebook.com/SigniaHearingPoland