X
Osoby korzystające z aparatów słuchowych nieraz borykają się z trudnościami w wyraźnym rozumieniu tego, co mówią inni, w trudnych akustycznie, zatłoczonych miejscach, na przykład podczas spotkań, konferencji, wykładów czy uroczystości rodzinnych. Nowy StreamLine Mic pozwala użytkownikom aparatów słuchwoych Signia Nx transmitować głos mówcy wprost do uszu.
2018-07-23

Jak zapewnić wysokiej jakości słyszenie w wymagających sytuacjach?

Nowy StreamLine Mic pozwala użytkownikom aparatów słuchwoych Signia Nx transmitować głos mówcy wprost do uszu..

Osoby korzystające z aparatów słuchowych nieraz borykają się z trudnościami w wyraźnym rozumieniu tego, co mówią inni, w trudnych akustycznie, zatłoczonych miejscach, na przykład podczas spotkań, konferencji, wykładów czy uroczystości rodzinnych. Dzięki nowemu urządzeniu StreamLine Mic oraz aparatom słuchowym Signia Nx możesz cieszyć się najnowocześniejszą transmisją połączeń telefonicznych, muzyki itp. z każdego urządzenia wyposażonego w Bluetooth (więcej na ten temat tutaj). Masz również możliwość skorzystania z funkcji mikrofonu zdalnego StreamLine Mic.

W ten sposób możesz przesyłać głos mówcy bezpośrednio do swoich aparatów słuchowych na odległość nawet 20 metrów. W rezultacie mogą słyszeć osobę mówiącą tak wyraźnie, jakby stała zaraz obok. Z tego wyjątkowego rozumienia mowy w hałasie mogą korzystać wszystkie aparaty Signia Nx wyposażone w Bluetooth w połączeniu z urządzeniem StreamLine Mic.