X
2018-03-16

Dobre słyszenie i aktywne życie

Wiele osób wycofuje się z życia społecznego na skutek złego słyszenia. Niedosłuch można przezwyciężyć, a radość życia – odzyskać. Aparaty słuchowe Signia sprawiają, że słyszenie znów jest łatwe i pozbawione wysiłku nawet w wymagających sytuacjach słuchowych.

„Może spotkamy się w kawiarni?” – odpowiedź na to proste pytanie dla wielu nie jest łatwa. Oczywiście chciałabyś się spotkać ze znajomymi i rodziną, żeby pogadać. Ale co jeśli nie będziesz mogła zrozumieć partnera rozmowy? Wystarczająco trudno jest słuchać osób mówiących w domowym zaciszu, a co dopiero w głośnym otoczeniu albo w kawiarni. Odmowie często towarzyszą wymówki i usprawiedliwienia, które mają ukryć prawdziwą przyczynę – fakt, że nie słyszysz dobrze. Kiedy ubytek słuchu powoli wkrada się do twojego życia, często odbiera Ci ulubione zajęcia i sprawia, że nie możesz się nimi więcej cieszyć. Posiłek w ulubionej restauracji, gra w kręgle albo koncert – zaczynasz z nich rezygnować, bo wkładasz wiele wysiłku, żeby zrozumieć, co ktoś powiedział albo żeby usłyszeć muzykę w bardzo ograniczonym zakresie. To z kolei wpływa na Twoje samopoczucie. Rezultat – wiele osób wycofuje się z życia społecznego na skutek złego słyszenia. Niedosłuch można przezwyciężyć, a radość życia – odzyskać. Aparaty słuchowe Signia sprawiają, że słyszenie znów jest łatwe i pozbawione wysiłku nawet w wymagających sytuacjach słuchowych.

Rozumienie rozmowy co do słowa

Możliwość uczestniczenia w życiu towarzyskim w szczególnym stopniu zależy od rozumienia partnera rozmowy. Dlatego jedną z najważniejszych funkcji aparatów słuchowych Signia jest technologia SPEECH, która pozwala użytkownikom śledzić konwersację bez ograniczeń. Wyróżnia ona głos mówcy w sposób efektywny, dzięki czemu brzmi on naturalnie i można go dobrze zrozumieć. W otoczeniu, w którym występuje dużo towarzyszących dźwięków w tle, automatycznie włącza się kierunkowość mikrofonów oraz funkcja filtrowania hałasu, które umożliwiają wytłumienie niechcianych dźwięków wokół użytkownika aparatu słuchowego. W ten sposób pogawędka w kawiarni, spotkanie w pubie czy wizyta w kinie znów stają się przyjemnością.

Innowacyjne funkcje na wyjątkowe sytuacje

Nowa generacja aparatów marki Signia oferuje również wspaniałą jakość słyszenia w wyjątkowych sytuacjach słuchowych, jeszcze bardziej poprawiając standard życia użytkownika. Na przykład podczas słuchania muzyki program Muzyka HD w aparatach słuchowych pozwala słyszeć dźwięk w wysokiej jakości HD. Dotyczy to zarówno korzystania z domowego odtwarzacza jak i słuchania koncertów na żywo, a nawet śpiewania lub grania na scenie. Osoby z ubytkiem słuchu mogą ponownie rozkoszować się swoim muzycznym hobby dzięki aparatom słuchowym Signia.

Więcej informacji na temat aparatów słuchowych marki Signia znajdziesz na: https://www.signia-aparatysluchowe.pl/.