X
2016-06-10

Łatwość słuchania w pomieszczeniach z pogłosem

Nie tylko miejsca publiczne ale również pomieszczenia z pogłosem, sprawiają że trudno jest zrozumieć mowę. Funkcja EchoShield w aparatach słuchowych Signia zmniejsza te negatywne efekty, szczególnie w sytuacjach w których musisz skoncentrować się na tym co słyszysz.

Nie tylko miejsca publiczne ale również pomieszczenia z pogłosem, sprawiają że trudno jest zrozumieć mowę. Pomieszczenia z twardymi powierzchniami, na przykład z pustymi ścianami lub marmurowymi podłogami odbijają dźwięk, co tworzy pogłos, w odróżnieniu od pomieszczeń z dywanami, zasłonami czy meblami, które tłumią dźwięk. Nieprzyjemne i rozpraszające odbicia dźwięku występują nie tylko w miejscach, w których przebywasz krótko, jak duże foyer ale również w salach szkoleniowych czy szkolnych klasach. Funkcja EchoShield w aparatach słuchowych Signia zmniejsza te negatywne efekty, szczególnie w sytuacjach w których musisz skoncentrować się na tym co słyszysz. Sygnał dźwięku mowy jest czysty i wyraźny, dzięki czemu zmniejsza się wysiłek słyszenia.

Adam, nasz model demonstracyjny do odsłuchu pokaże podczas demonstracji jak działa nowa funkcja primax™ EchoShield.

Noszenie najnowszych aparatów słuchowych Signia to ułatwienie słyszenia w każdej sytuacji, przez cały dzień. Udowodniliśmy to klinicznie*.

Zapewniamy, że przedstawione działanie aparatów słuchowych nie było w żaden sposób przetwarzane lub poprawiane, a wszystko co słyszysz, zostało nagrane bezpośrednio z aparatami słuchowymi primax.

Posłuchaj.

* Badanie przeprowadzone w University of Northern Colorado, w 2015 roku, badało skuteczność nowych funkcji primax, zbierając i analizując dane EEG w czasie rzeczywistym  podczas przeprowadzania badania zrozumiałości mowy. Dla obu funkcji primax SPEECH i EchoShield, pomiary aktywności mózgu wykazały znaczącą redukcję wysiłku słuchowego, podczas gdy jedna z funkcji była aktywna.