X
Jak poradzić sobie ze słyszeniem w trudnych sytuacjach akustycznych? Zaawansowane funkcje aparatów słuchowych pozwalają słyszeć wyraźnie nawet w warunkach silnego wiatru i pogłosu.
2018-03-13

Słyszenie bez problemów mimo wiatru i pogłosu

Jak poradzić sobie ze słyszeniem w trudnych sytuacjach akustycznych? Zaawansowane funkcje aparatów słuchowych pozwalają słyszeć wyraźnie nawet w warunkach silnego wiatru i pogłosu.

Wiatr może znacznie utrudnić rozumienie partnerów rozmowy. Na szczęście dzięki wiodącym popartym badaniami rozwiązaniom audiologicznym w naszych aparatach słuchowych możesz słyszeć każde słowo wyraźnie.

Wyobraź sobie na przykład, że siedzisz wieczorem w kawiarni ze znajomymi. Rozmowa się ożywia, ale ruch uliczny i wiatr stają się coraz głośniejsze. Dzięki marce Signia żadne słowo nie zostaje rzucone na wiatr – usłyszysz każde z nich. Automatycna funkcja SPEECH wyróżnia głos mówcy przy twoim stoliku, podczas gdy eWindScreen i redukcja hałasu sprawiają, że szum wiatru i hałas samochodów zostają wytłumione, dzięki czemy możesz dokładnie usłyszeć każde słowo. Rozsiądź się wygodnie i ciesz towarzystwem.

Echa przeszłości

W innych sytuacjach odbijający się i powracający do nas dźwięk, który znamy jako pogłos może stanowić wyzwanie. Wyobraź sobie siebie w muzeum z dziećmi lub wnukami. Głosy odbijają się od ścian i mieszają z krokami na posadzce. Z tyłu przewodnik pyta czy potrzebujesz pomocy. To mogłoby być męczące, ale Signia pomaga to wszystko opanować. Nasza automatyczna funkcja EchoShield eliminuje niechciany pogło i sprawia, że aparaty słuchowe dostarczają czystszy, wyraźniejszy dźwięk. Jedyne, na czym musisz się skupić to wybór, którą wystawę obejrzeć najpierw.

Zwróć uwagę: Właściwości mogą się różnić w zależności od konfiguracji danych aparatów słuchowych. Twój protetyk słuchu chętnie Ci doradzi.

Możesz znaleźć najbliższy gabinet protetyczny dzięki naszej wyszukiwarce: https://www.signia-aparatysluchowe.pl/store-locator/