X
Nowe urządzenie StreamLine Mic zmienia nowoczesne aparaty Signia Nx w coś więcej. Dowiedz się więcej o StreamLine Mic na naszym blogu.
2018-07-18

Jak aparaty słuchowe mogą stać się wszechstronnym zestawem słuchawkowym?

Nowe urządzenie StreamLine Mic zmienia nowoczesne aparaty Signia Nx w coś więcej.

Rewolucyjne naturalne słuszenie zapewniane przez Signia Nx i transmisja audio są teraz dostępne dla każdego urządzenia wyposażonego w Bluetooth – telefonu komórkowego, komputera stacjonarnego czy laptopa. Nowy StreamLine Mic zmienia modele Signia Nx wyposażone w łączność Bluetooth w coś więcej niż tylko nowoczesne aparaty słuchowe.

W serii postów przyglądamy się kluczowym zaletom urządzenia StreamLine Mic. Przede wszystkim StreamLine Mic zmienia nowoczesne aparaty słuchowe Signia w bezprzewodowy zestaw słuchawkowy. Możesz transmitować rozmowy telefoniczne oraz internetowe (np. przez Skype czy WhatsApp) przy pomocy Bluetooth. Nasze aparaty słuchowe przesyłają te połączenia do obojga uszu, dzięki czemu rozumiesz rozmówcę tak dokładnie, jak to tylko możliwe.

Możesz odbierać połączenia przychodzące, nie wyciągając swojego telefonu z kieszeni. Nawet podczas transmisji dźwięku z telewizora poprzez StreamLine TV możesz natychmiast odebrać połączenie bez potrzeby ręcznego wyłączania dźwięku telewizora.

StreamLine Mic to idealny sposób, by umożliwić zaawansowanym aparatom słuchowym obsługę połączeń ze smartfonów, komputerów stacjonarnych i laptopów bez użycia rąk.

W kolejnym poście przyjrzymy się temu, jak StreamLine Mic zmienia aparaty słuchowe również w bezprzewodowe słuchawki stereo idealne do muzyki, filmów, podcastów i audiobooków.