X
Nowe aparaty słuchowe Motion 13P o dużym wzmocnieniu zwracają Ci naturalne brzmienie życia, stawiając czoło ciężkim i głębokim ubytkom słuchu.
2018-07-20

Wygodne dopasowanie dla naturalnego brzmienia własnego głosu i bezpośredniej transmisji dźwięku.

Nowe aparaty słuchowe Motion 13P o dużym wzmocnieniu zwracają Ci naturalne brzmienie życia, stawiając czoło ciężkim i głębokim ubytkom słuchu.

Rozmowa przy kawie, zabawa z wnukami w ogrodzie czy po prostu relaks na balkonie i słuchanie śpiewu ptaków – Motion™ 13P marki Signia pozwala Ci się cieszyć najbardziej naturalnym doświadczeniem słuchowym niezależnie od tego, jak ciężki lub głęboki jest Twój ubytek słuchu.

Niech Twój własny głos brzmi naturalnie.

Nowe aparaty słuchowe Motion 13P zapewniają Ci najbardziej naturalną jakość dźwięku. Funkcja OVP™ (Own Voice Processing – przetwarzanie własnego głosu) zapewnia Ci naturalne brzmienie Twojego głosu, a klarowność dźwięku oferuje najbardziej realistyczne i naturalne brzmienie w każdym środowisku.

Z kolei jakość mowy pozwala Ci wyraźnie rozumieć mowę w każdej sytuacji za pomocą nowoczesnej technologii redukcji hałasu. Dzięki temu możesz łatwiej zrozumieć rozmówcę nawet w głośnym otoczeniu, jak rodzinna uroczystość czy ruchliwa ulica.

Rozmowy telefoniczne, muzyka i dźwięk z telewizora bezpośrednio w Twoich uszach.

Moc aparatów słuchowych Motion 13P na tym się nie kończy. Możesz dzięki nim transmitować rozmowę telefoniczną lub wiadomości z poczty głosowej prosto do uszu. Możesz odebrać połączenie telefoniczne jednym przyciskiem, przesyłać muzyką w wysokiej jakości stereo oraz dyskretnie zmieniać głośność podczas oglądania ulubionego filmu lub programu w telewizji.

Aplikacja myControl pozwala Ci zdalnie zmieniać ustawienia aparatów Motion 13P i dostosowywać je do osobistych preferencji. Z kolei aplikacja mobilna myHearing pozwala Ci ona zapoznać się z nowymi aparatami słuchowymi tak szybko, jak to możliwe. Przy pomocy smartfona możesz wykonywać specjalne ćwiczenia słuchowe, sprawdzić instrukcję obsługi albo połączyć się z protetykiem słuchu, nie ruszając się z miejsca.

Zwróć uwagę: Właściwości mogą się różnić w zależności od konfiguracji danych aparatów słuchowych. Twój protetyk słuchu chętnie Ci doradzi.