X
Aplikacja myControl sprawia, że masz całkowitą kontrolę na aparatami słuchowymi Signia w zasięgu palców.
2018-02-16

Pełna kontrola w Twoich rękach. Zaawansowana aplikacja do zdalnej obsługi aparatów słuchowych

Aplikacja myControl sprawia, że masz całkowitą kontrolę na aparatami słuchowymi Signia w zasięgu palców.

Aplikacja myControl sprawia, że masz całkowitą kontrolę na aparatami słuchowymi Signia w zasięgu palców. Daje Ci zaawansowane opcje zdalnej obsługi, dzięki czemu możesz zmieniać ustawienia głośności, programów oraz dźwięki powiadomień zdalnie i spersonalizować swoje aparaty słuchowe zgodnie z indywidualnymi preferencjami. Pozwala również na regulację głośności podczas transmisji dźwięku z telewizora do aparatów słuchowych w wyjątkowej jakości. Aplikacja myControl działa nawet w trybie samolotowym.

Dostępna w wersji na telefony z systemami iOS i Android aplikacja myHearing daje pełną kontolę 360°, dzięki czemu możesz dostosować działanie mikrofonów kierunkowych tak, by skupiły się na tym, co chcesz usłyszeć. Oferuje również szereg ustawień automatycznych, które można wybrać w specyficznych sytuacjach akustycznych, na przykład w kawiarni, kinie czy podczas rozmowy.

À propos rozmowy, aplikacja wyświetla także Twoją aktywność głosową, czyli informację o tym, ile mówisz. To wskazówka dla Ciebie i dla Twojego protetyka słuchu pozwalająca określić stan Twojego zdrowia słuchowego. Im większe jest Twoje doświadczenie słuchowe, tym bardziej komunikatywnym się czujesz. Aplikacja pokazuje również ekspozycję na hałas, kolejny wskaźnik dotyczący zdrowia słuchowego, który pomaga Ci unikać nadmiernego wystawienia na głośne dźwięki.

To nie wszystko. Aplikacja myControl używa nawet czujników ruchu w Twoim smartfonie, żeby automatycznie wybrać najlepsze ustawienie do odpowiedniej sytuacji akustycznej. Na przykład gdy będziesz iść wzdłuż ruchliwej ulicy, nie umkną Ci słowa Twojego rozmówcy ani żadne ważne dźwięki, na przykład odgłos nadjeżdżającego samochodu. Obecnie to jedyne takie rozwiązanie w aparatach słuchowych.

Najnowsza wersja aplikacji myControl jest dostępna w Apple App Store i sklepie Google Play.