X
2018-02-07

Nikt go nie zobaczy, a Ty go usłyszysz

Silk to wyjątkowo małe aparaty wewnątrzuszne. A najlepsze w nich jest to, że pasują od razu po wyjęciu z pudełka. Po prostu je wypróbuj.

Wiemy czego oczekujesz. Najchętniej całkowicie niewidocznych aparatów słuchowych, dzięki którym będziesz mógł znowu dobrze słyszeć i rozumieć innych. Aparatów słuchowych, które możesz wypróbować od ręki i zabrać je do domu, bez zbędnych przygotowań, jeśli Ci się spodobają. Dlatego wprowadziliśmy na rynek gamę modeli Silk. Aparaty te można schować głęboko w kanale słuchowym, zaś dzięki super miękkim, wsuwanym kopułkom silikonowym dostępnym w różnych rozmiarach, pasują one niemal do każdego ucha. Komfortowe, dyskretne i bezpieczne.

Silk-primax_closeup_950x700px

Dzięki innowacyjnym, wykonanym z silikonu kopułkom Click Sleeve, aparaty Signia Silk pasują niemal do każdego ucha.

Najnowsza technologia, niezrównany komfort słyszenia

Modele Silk wykorzystują najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne. Opracowaliśmy je korzystając z kilkudziesięcioletniego doświadczenia w projektowaniu aparatów słuchowych oraz wiedzy zdobytej dzięki niezliczonym innowacjom i przełomowym rozwiązaniom, które uczyniły z nas jednego z najbardziej popularnych na świecie producentów aparatów słuchowych. Nie jest to odpowiednie miejsce na przedstawianie wszystkich szczegółowych informacji, ale pragniemy podkreślić jedną rzecz: aparaty słuchowe firmy Signia, takie jak modele z rodziny Silk, zapewnią Ci poziom komfortu, z którego nigdy nie będziesz chciał już zrezygnować. Pozwolą Ci znowu słyszeć i rozumieć innych. Osoby z Twojego otoczenia na pewno to zauważą, ale nikt nie domyśli się nawet co jest przyczyną tej zmiany.

Ciesz się pełnią wrażeń związanych z oglądaniem telewizji i słuchaniem muzyki

A to jeszcze nie wszystko. Dzięki wbudowanym programom muzycznym, możesz znów cieszyć się ulubioną muzyką – zupełnie tak, jak kiedyś. Jeśli tylko chcesz, możesz użyć nadajnika TV do tego, by dźwięk był przekazywany do aparatów słuchowych bezpośrednio z telewizora lub domowego zestawu audio.  Tak, wszystkie te możliwości oferują nasze niewiarygodnie małe aparaty serii Silk. Wypróbuj je.