X
2016-07-05

Nosisz aparaty słuchowe? Naprawdę?

Aparaty słuchowe? Tak - pod warunkiem, że nikt ich nie widzi. Aparaty słuchowe Signia są prawie niezauważalne i można nimi dyskretnie sterować za pomocą smartfona.

Aparaty słuchowe? Tak – pod warunkiem, że nikt ich nie widzi. Wiele osób z ubytkiem słuchu tak właśnie czuje. Aparaty słuchowe Signia można nosić niezauważalnie dla innych w uchu lub za uchem oraz można nimi dyskretnie sterować za pomocą smartfona.

Aparaty słuchowe Signia Ace są niewiele większe od końcówki palca i mieszczą się wygodnie i niezauważalnie za uchem. Aparat słuchowy można dopasować do koloru włosów. Aparaty są prawie niezauważalne nawet przy krótkich włosach. Tak samo niewidoczne są wewnątrzuszne aparaty Signia Insio. Niemal całkowicie ukryte w uchu, dzięki czemu oferują najwyższy poziom dyskrecji.

Słyszenie łatwiejsze niż kiedykolwiek

Mimo niewielkich rozmiarów, aparaty słuchowe Ace i Insio to najwyższy poziom komfortu. Oba modele aparatów posiadają najnowszą technologię, która automatycznie wyróżnia dominującego rozmówcę, wyciszając jednocześnie hałas otoczenia. Dzięki temu, słyszenie i rozumienie mowy – nawet w hałaśliwych sytuacjach – jest łatwiejsze niż kiedykolwiek.

Dyskretne sterowanie smartfonem

Dodatkowe korzyści: aparatami słuchowymi Ace i Insio można dyskretnie sterować za pomocą smartfona. Darmowe aplikacje są do pobrania zarówno na iOS jak i Android i można ich używać żeby dostosować poziom głośności, zmienić program słyszenia czy aktywować wbudowany generator szumów. A wszystkie te czynności wyglądają całkowicie niewinnie – jak sprawdzanie emaila na swoim smartfonie. Bardziej dyskretnie się nie da!

Dowiedz się więcej o dyskretnych aparatach słuchowych Signia tutaj

primax-situation-11_street-cafe_touchContro_950x633-pxl