X
Akcesoria to coś, czego niby nikt nie potrzebuje. A jednak odpowiednie często znacznie ułatwiają życie. Dowiedz się więcej.
2018-02-08

Najwyższy komfort użytkowania aparatów słuchowych dzięki nowym akcesoriom

Użytkownicy aparatów słuchowych Signia mogą jeszcze bardziej cieszyć się oglądaniem telewizji dzięki nadajnikowi TV i dyskretnie obsługiwać swoje aparaty dzięki najnowszemu pilotowi miniPocket. Akcesoria to coś, czego niby nikt nie potrzebuje. A jednak odpowiednie często znacznie ułatwiają życie. Dowiedz się więcej.

Użytkownicy aparatów słuchowych Signia mogą podnieść poziom komfortu oglądania telewizji korzystając z nowego nadajnika TV, pozwalającego im na dyskretne sterowanie aparatem słuchowym za pomocą pilota miniPocket. Akcesoria nie są zwykle niezbędne do codziennego użytkowania urządzeń. Są jednak dodatkiem, który może znacznie ułatwić nam życie. Nowe akcesoria do aparatów słuchowych Signia są tego najlepszym przykładem.

Nadajnik TV

Oglądanie telewizji jest jednym z wyjątkowych wyzwań, z jakimi mierzy się wielu pacjentów cierpiących na ubytek słuchu. Jest to jednocześnie czynność będąca ważną częścią codziennego życia. Nowy nadajnik TV Signia pozwala pomaga sprostać temu wyzwaniu. Będący rozwinięciem poprzedniego modelu, nowy nadajnik oferuje nie tylko wejścia stereo oraz RCA (cinch), lecz również wejście optyczne, dzięki któremu można go podłączyć do każdego nowoczesnego systemu audio lub telewizora. Projektanci urządzenia całkowicie zmienili też sposób jego obsługi, tak by korzystanie z nadajnika było jeszcze bardziej przyjazne dla użytkownika. Rezultat: łatwy do zrozumienia dźwięk o odpowiedniej głośności jest przesyłany przez nadajnik TV do aparatu słuchowego za pomocą sprawdzonych akcesoriów serii easyTek (zobacz poniżej). Dzięki temu oglądanie telewizji oraz słuchanie muzyki staje się prawdziwą przyjemnością.

Kieszonkowy pilot miniPocket

W większości sytuacji aparaty słuchowe Signia automatycznie dostosowują się do konkretnej sytuacji. Czasem jednak użytkownicy chcą samodzielnie zmienić poziom głośności lub zmienić program pracy. Z pomocą przychodzi im nowy pilot zdalnego sterowania miniPocket. Przypomina on swoim wyglądem breloczek do kluczy i z powodzeniem może pełnić jego rolę. Ponieważ wszystkie przyciski zostały zaprojektowane z myślą o intuicyjnej obsłudze, można je łatwo wyczuć pod palcami obsługując pilota bez wyjmowania go z kieszeni. Poszczególne przyciski można rozróżnić za pomocą zmysłu dotyku. Trudno o jeszcze bardziej dyskretne rozwiązanie.

Odwiedź zakładkę “Akcesoria”, aby dowiedzieć się więcej.