X
The new Pure Charge&Go hearing aid from Signia gives you a natural sounding own voice with convenient wireless charging.
2018-07-09

Poznaj najbardziej zaawansowane, intuicyjne i niezawodne aparaty słuchowe

Nowe aparaty słuchowe Pure Charge&Go marki Signia zapewniają naturalne brzmienie własnego głosu i wygodne ładowanie bezstykowe.

Cieszysz się aktywnością w plenerze, prowadzisz długie spotkania biznesowe czy słuchasz ulubionego audiobooka albo muzyki – nieważne, ile różnych czynności wykonujesz w ciągu dnia, wydajne aparaty Signia Pure™ Charge&Go towarzyszą Ci cały czas. Niemal niezauważalne za uszami aparaty słuchowe Pure Charge&Go to prawdziwe cuda techniki. Oferują najbardziej naturalny dźwięk, najwyższej jakości wrażenia słuchowe i najlepszą łączność bezprzewodową,a także nowoczesny wygląd

 

Nie musisz nigdy wymieniać baterii.

Aparaty Pure Charge&Go naładują się, gdy śpisz, żeby być w gotowości razem z Tobą. Bezstykowe ładowanie, w które zostały wyposażone, sprawia, że są niesamowicie wygodne. Aparatom słuchowym Signia Pure Charge&Go towarzyszy ładowarka indukcyjna. Aparaty zaczynają się ładować automatycznie po umieszczeniu w ładowarce i włączają się automatycznie po wyjęciu z niej.

Ładowarka indukcyjna działa na podobnej zasadzie co ta od elektrycznej szczoteczki do zębów – nie ma potrzeby dokładnego układania aparatów słuchowych względem styków ładowania. Wystarczy, że je po prostu umieścisz w ładowarce przed snem, a aparaty słuchowe będą w pełni naładowane, gdy się obudzisz.

Niech Twój własny głos brzmi naturalnie.

Niezależnie od tego czy spotykasz się z przyjaciółmi, czy prowadzisz negocjacje biznesowe, te innowacyjne aparaty słuchowe zapewniają Ci najbardziej naturalną jakość dźwięku. Funkcja OVP™ (Own Voice Processing – przetwarzanie własnego głosu) zapewnia Ci naturalne brzmienie Twojego głosu, a klarowność dźwięku oferuje najbardziej realistyczne i naturalne brzmienie w każdym środowisku.

Z kolei jakość mowy w Pure Charge&Go marki Signia pozwala Ci wyraźnie rozumieć mowę w każdej sytuacji za pomocą nowoczesnej technologii redukcji hałasu. Dzięki temu możesz łatwiej zrozumieć rozmówcę nawet w głośnym otoczeniu, jak restauracja czy konferencja.

Ciesz się bezpośrednią transmisją rozmów telefonicznych, muzyki i dźwięku z telewizora.

Dzięki Pure Charge&Go masz możliwość dyskretnej i wygodnej zdalnej obsługi oraz transmisji dźwięku z różnych źródeł dzięki wysokiej klasy łączności Bluetooth w zasięgu palca. Wszystko, czego potrzebujesz, to smartfon. Pure Charge&Go pozwala Ci odbierać połączenia telefoniczne jednym przyciskiem, transmitować muzykę w wysokiej jakości stereo bezpośrednio do uszu i dyskretnie dopasowywać poziom głośności do własnych upodobań podczas oglądania ulubionego programu lub filmu.

Aplikacja Signia myControl™ zapewnia Ci dyskretną i wygodną zdalną obsługę , dzięki czemu możesz zmieniać ustawienia aparatów Pure Charge&Go’s według upodobań za pośrednictwem swojego smartfona. Co więcej aplikacja Signia myHearing pozwala Ci lepiej poznać swoje nowe aparaty słuchowe tak szybko, jak to tylko możliwe. Możesz wykonywać specjalne ćwiczenia słuchowe, sprawdzić instrukcję obsługi oraz połączyć się ze swoim protetykiem słuchu.

Zwróć uwagę: Właściwości mogą się różnić w zależności od konfiguracji danych aparatów słuchowych. Twój protetyk słuchu chętnie Ci doradzi.