X
2017-04-07

Signia Silk: Innowacyjne aparaty wewnątrzuszne, które pasują od razu

Wiele osób cierpiących na ubytek słuchu wstydzi się noszenia aparatu słuchowego. Boją się one, że wada słuchu stanie się zauważalna dla wszystkich i/lub że proces dopasowywania aparatu słuchowego będzie długi i skomplikowany. Aparaty słuchowe Signia Silk stanowią proste i dyskretne rozwiązanie wszystkich tych problemów:

Wiele osób cierpiących na ubytek słuchu wstydzi się noszenia aparatu słuchowego. Boją się one, że wada słuchu stanie się zauważalna dla wszystkich i/lub że proces dopasowywania aparatu słuchowego będzie długi i skomplikowany. Aparaty słuchowe Signia Silk stanowią proste i dyskretne rozwiązanie wszystkich tych problemów: są tak małe, że po umieszczeniu w kanale słuchowym, stają się niemal niewidoczne. Dzięki miękkim, dostępnym w różnych rozmiarach kopułkom silikonowym, nie tylko można je łatwo dopasować do kształtu niemal każdego ucha. Takie rozwiązanie zdecydowanie podnosi też poziom komfortu ich użytkowania.  Już od pierwszego dnia eksploatacji, pacjenci mogą w pełni korzystać z najnowszych osiągnięć w technologii ukrytych w tych niewielkich aparatach słuchowych, ciesząc się czystym i odbieranym bez żadnego wysiłku dźwiękiem.

Obejrzyj krótki materiał filmowy, by przekonać się, jak nieskomplikowany jest proces doboru i dopasowania aparatów słuchowych Signia Silk.