X
Bezpłatne aplikacje pozwalają połączyć aparaty słuchowe ze smartfonem, dzięki czemu korzystanie z aparatów jest jeszcze wygodniejsze. Dowiedz się więcej.
2017-01-16

Aplikacje na smartfony ułatwiające korzystanie z aparatów słuchowych

Bezpłatne aplikacje pozwalają połączyć aparaty słuchowe ze smartfonem, dzięki czemu korzystanie z aparatów jest jeszcze wygodniejsze. Dowiedz się więcej na naszym blogu.

Bezpłatne aplikacje Signia pozwalają połączyć aparaty słuchowe ze smartfonem, dzięki czemu korzystanie z aparatów jest jeszcze wygodniejsze.

Aplikacja touchControl zamienia smartfon w dyskretny pilot do zdalnej obsługi, który pozwala zmieniać program słyszenia i regulować głośność oraz barwę dźwięku w aparatach słuchowych w zależności od Twoich potrzeb.

Aplikacja easyTek™ w połączeniu ze streamerem easyTek to jeszcze więcej funkcjonalności z jeszcze większą dyskrecją użytkowania. Przewyższając funkcjami samego streamera, aplikacja easyTek umożliwia sprawdzenie statusu aparatów słuchowych na ekranie smartfona, transmitowanie dźwięku z różnych źródeł lub użycie smartfonu jako pilota zdalnej obsługi. To, co wygląda jak sprawdzanie wiadomości tekstowych, w rzeczywistości jest regulacją aparatów słuchowych.

Dowiedz się więcej.