X
Nowoczesne aparaty słuchowe Signia Styletto Connect to nie tylko aparaty słuchowe. Elegancka sylwetka, ulepszone dopasowanie i najwyższej jakości materiały sprawiają, że to krok milowy w dziedzinie słyszenia.
2019-05-16

Tagi

Jak wygląd sprawia, że Styletto Connect to wyjątkowe aparaty słuchowe

Nowe aparaty słuchowe Styletto Connect marki Signia to nie tylko aparaty słuchowe. To elegancka sylwetka, ulepszone dopasowanie i najwyższej jakości materiały, które sprawiają, że to krok milowy w dziedzinie zaawansowanych aparatów słuchowych.

Osobisty styl to znaczący czynnik podczas wyboru akcesoriów. Ubieramy się i dobieramy dodatki zgodnie z naszymi preferencjami. Oczekujemy również, że niektóre wyroby medyczne, na przykład okulary, będą pasować do naszego stylu. Dlaczego w przypadku aparatów słuchowych miałoby być inaczej?

Nasze nowe ładowalne modele Styletto Connect sprawiają, że da się już powiedzieć, że aparaty słuchowe to urządzenia pozbawione stylu. W rzeczywistości, jako pierwsze na świecie aparaty łączące najwyższej klasy technologię słyszenia z najbardziej stylowym designem i łącznością Bluetooth, to coś więcej, niż tylko aparaty słuchowe. Styletto Connect to akcesoria stworzone dla osób dbających o każdy szczegół, które wiedzą czego chcą i nie boją się tego pokazać.

Wyróżnij się stylowo

Elegancka sylwetka, ulepszone dopasowanie i najwyższej jakości materiały, z których zrobione są aparaty słuchowe Styletto Connect, sprawiają, że poczujesz różnicę jak tylko je założysz. Możesz wyrazić swój osobisty styl, wybierając spośród trzech eleganckich kombinacji kolorystycznych: czarny/srebrny, kosmiczny niebieski/różowe złoto, śnieżna biel/różowe złoto. Smukła obudowa kryje w sobie nowe podłużne ogniwo litowo-jonowe, które zastąpiło konwencjonalne okrągłe baterie decydujące o tradycyjnym kształcie aparatów słuchowych. Z tego powodu że Styletto Connect bardziej przypominają ciekawe akcesoria lub technologiczne gadżety niż aparaty słuchowe. W pełni naładowane mogą działać przez cały dzień.

Nowoczesne aparaty słuchowe: funkcjonalność w modnym wydaniu

Każdy zasługuje na to, żeby czuć się komfortowo ze swoim wyglądem, a Styletto Connect dają taką możliwość osobom z lekkim i średnim ubytkiem słuchu. To urządzenia, które są idealnym przykładem tego, jakie powinny być nowoczesne aparaty słuchowe. To stylowe akcesoria, które jednocześnie oferują modny wygląd i zaawansowane funkcje. Podobnie, jak stylowo zaprojektowane okulary, aparaty słuchowe Styletto Connect trafiają do współczesnych odbiorców, zapewniając całkiem nowe doświadczenia.

Poniżej przedstawiamy wybrane właściwości aparatów słuchowych Styletto Connect:

  • Łączność. Technologia Bluetooth pozwalająca na przesyłanie rozmów telefonicznych, muzyki i dźwięku z telewizora wprost do Twoich uszu,
  • Ładowalność. Mobilne ładowanie połączona z wyjątkowo małą ładowarką przenośną, która pełni również funkcję etui na aparaty słuchowe. Dzięki niej Styletto Connec zapewniają Ci aż cztery dni* użytkownia bez gniazdek i kabli, dając pełną swobodę w drodze.
  • Funkcje audiologiczne. Przetwarzanie własnego głosu (OVP) zapewnia naturalne brzmienie własnego głosu, a klarowność mowy pozwala na wyraźne rozumienie rozmówców nawet w hałaśliwych sytuacjach, takich jak imprezy czy konferencje.
  • Terapie tinnitus. Wbudowane terapie szumów usznych.

Wypróbuj osobiście Styletto Connect, odwiedzając protetyka słuchu. Najbliższy punkt protetyczny znajdziesz dzięki naszej wyszukiwarce gabinetów.

Jeśli przypuszczasz, że możesz mieć rpoblemy ze słuchem, skorzystaj z naszego testu słuchu online. Dzięki niemu otrzymasz pierwszą wskazówkę, czy warto odwiedzić gabinet protetyka słuchu, żeby otrzymać poradę i wsparcie.

* Przy założeniu 16 godzin użytkowania dziennie.