X
Dla lepszego doświadczenia słuchowego użytkownicy aparatów słuchowych Signia mogą zsynchronizować swoje telefony z aparatami, by zapewnić sobie wyraźniejszy, bardziej atrakcyjny dźwięk.
2018-07-12

Ciesz się muzyką przy pomocy swoich aparatów słuchowych i iPhone'a

Apple Music to aplikacja zainstalowana we wszystkich iPhone'ach. Dla lepszego doświadczenia słuchowego użytkownicy aparatów słuchowych Signia mogą zsynchronizować swoje telefony z aparatami, by zapewnić sobie wyraźniejszy, bardziej atrakcyjny dźwięk. Ciesz się muzyką bez zawracania sobie głowy słuchawkami, kablami i dźwiękiem z zewnątrz.

Wielu użytkowników aparatów słuchowych cieszy się muzyką jedynie z głośników. Jest ona zarezerwowana na jazdę samochodem, przyjęcia oraz chwile, kiedy mogą włączyć ją na głos. Słuchawki mogą być niewygodne lub nieprzyjemne, dlatego wolą oni słuchać przez głośniki. To ogranicza ich wrażenia i sprawia, że trudno im cieszyć się muzyką prywatnie. Jednak aparaty słuchowe Signia  z łącznością bezprzewodową całkowicie eliminują konieczność korzystania z głośników, słuchawek i okablowania.

Dzięki technologii Bluetooth Twoje aparaty słuchowe łączą się bezprzewodowo z Twoim iPhone’em. Oznacza to, że możesz przesyłać muzykę wprost do nich bez problemu z dodatkowymi urządzeniami. Twoje aparaty słuchowe stają się słuchawkami, przez które możesz z łatwością słuchać muzyki w drodze. Jak długo masz w pobliżu telefon, tak długo możesz kontynuować słuchanie niezależnie od tego, gdzie się wybierasz. Nieważne czy jesteś na spacerze, cieszysz się spokojnym wieczorem, czy chcesz po prostu posłuchać muzyki w trakcie robienia czegoś innego. Aparaty słuchowe Signia pozwalają Ci na swobodniejsze, bardziej dynamiczne doświadczenia słuchowe. Bez głośników, przewodów czy słuchawek.

Parowanie aparatów słuchowych

Ze względu na to, że bezprzewodowe aparaty słuchowe wykorzystują Bluetooth, trzeba je sparować z iPhone’em przed rozpoczęciem transmisji. Na szczęście jest to proste i trwa zaledwie kilka chwil. Jeśli potrzebujesz obrazowego poradnika, jak to zrobić, przygotowaliśmy dla Ciebie prosty materiał wideo, który pomoże Ci w tym procesie.

Zanim zaczniesz, upewnij się, że w twoim urządzeniu został włączony Bluetooth. Aparaty słuchowe nie będą mogły się zsynchronizować z Twoim telefonem, jeśli nie będą miały  z czym się sparować. Równie ważne jest to, żeby Twoje aparaty słuchowe były naładowane i gotowe do użycia. Włącz je i przejdź do ustawień telefonu. W zakładce “Ogólne” możesz znaleźć ustawienia “Dostępności”. Ta sekcja zawiera pozycję “Aparaty słuchowe”. Wybierz tę opcję, żeby zobaczyć dodatkowe ustawienia. Tu możesz upewnić się, że Twoje aparaty zostały sparowane.

Transmisja muzyki Signia

Po sparowaniu możesz zacząć słuchać muzyki. Po prostu otwórz odtwarzacz, z którego korzystasz i ciesz się ulubionymi utworami. Urządzenia marki Apple posiadają zainstalowane aplikacje muzyczne, dzięki czemu możesz słuchać kupionych lub pobranych piosenek. Masz również możliwość korzystania z serwisów streamingowych takich jak Spotify. Gdy już sparujesz swoje aparaty słuchowe z telefonem, przesyłanie muzyki prosto do nich jest niezwykle proste.

Aby zamienić swojego iPhone’a w “streamphone’a” potrzebujesz skorzystać z pakietów danych lub Wi-Fi. Streaming różni się od słuchania pobranych utworów. Wymaga stałego połączenia i pozwala na słuchanie całej muzyki dostępnej w serwisie, a nie tylko utworów, które się zakupi lub pobierze. Oznacza to, że przesyłana muzykę nie zajmuje również miejsca na twoim smartfonie, dzięki czemu serwisy takie jak Spotify są niezwykle popularne wśród użytkowników urządzeń z ograniczoną pamięcią.

Po pobraniu Spotify możesz założyć konto i zacząć słuchać lub tworzyć listy odtwarzania. Zbieraj muzykę ulubionych artystów, sprawdzaj nowe albumy przed zakupem i eksperymentuje z gatunkami, których wcześniej nie słuchałeś. Twoje doświadczenie słuchowe nie powinno być spętane słuchawkami ani żadnymi kablami, które plączą się, przeszkadzają i utrudniają poruszanie w czasie słuchania.

Podsumowanie

Bezprzewodowe aparaty słuchowe wykorzystują bluetooth, by ułatwic Ci słuchanie w ruchu. Żeby zyskać idealne doświadczenie słuchowe z iPhone’em wystarczy sparować aparaty słuchowe oraz smartfon i zacząć słuchać. Nieważne czy korzystasz ze streamingu najnowszej muzyki, czy słuchasz utworów, które masz od zawsze, Twoje aparaty słuchowe zapewniają Ci prywatność słuchania. Bez zakłóceń i bez dźwięków z zewnątrz.

Poandto jeśli chcesz przesyłać muzykę z innego niż iPhone urządzenia wyposazonego w Bluetooth, nowy StreamLine Mic daje wygodny sposób, by zmienić aparaty słuchowe w bezprzewodowe słuchawki stereo i o wiele więcej.