X
Darmowa aplikacja Signia Hearing Test na smartfony z systemami iOS i Android pozwala szybko sprawdzić czy nie masz problemów ze słuchem.
2017-07-14

Jak szybko sprawdzić słuch? Zrób test przy pomocy smartfona

Darmowa aplikacja mobilna Signia Hearing Test pozwala szybko sprawdzić czy nie masz problemów ze słuchem.

 

Podejrzewasz, że możesz mieć problemy ze słuchem? Nie lekceważ tego. Niedosłuch to podstępna choroba, postępująca powoli i początkowo niemal bez objawów. Dlatego warto regularnie samemu sprawdzać czy z naszymi uszami wszystko w porządku.

Jak w prosty sposób sprawdzić swój słuch?

Odpowiedz sobie na kilka pytań:

  • Czy trudno jest Ci śledzić tok rozmowy w restauracji lub w miejscach, gdzie panuje hałas?
  • Czy lepiej słyszysz widząc osobę, która do Ciebie mówi?
  • Czy Twoi najbliżsi narzekają, że radio lub telewizor są przez Ciebie ustawione zbyt głośno?
  • Czy masz kłopot ze zrozumieniem osoby, z którą rozmawiasz przez telefon?
  • Czy czujesz się zmęczony po spotkaniach rodzinnych, bo wyczerpało Cię wytężanie słuchu, po to, aby usłyszeć co i kto mówi?

Jeśli choć na jedno z nich odpowiedź jest twierdząca, warto dokładniej sprawdzić swój słuch.

Szybki test słuchu – aplikacja na telefon

Nasze aplikacje na smartfony są czymś więcej niż tylko dodatkami przydatnymi dla użytkowników aparatów słuchowych. Aplikacja mobilna Signia Hearing Test pozwala sprawdzić, czy nie cierpisz na wadę słuchu i czy nie warto zastanowić się nad korzystaniem z aparatu. Ta opracowana przez ekspertów aplikacja na smartfony z systemami iOS i Android została gruntownie przetestowana, by upewnić się, że podawane przez nią wyniki są możliwie jak najdokładniejsze.

Aplikacja Signia Hearing Test sprawdza zdolność do rozróżniania słów w szumach tła. Wykorzystuje ona wiedzę o tym, że osoby cierpiące na wadę słuchu mają większe trudności w rozumieniu mowy w głośnym otoczeniu, takim jak restauracje czy stacje metra.

Jeśli okaże się, że z Twoim słuchem nie wszystko jest w porządku, możesz skorzystać z wyszukiwarki gabinetów protetycznych, która jest dostępna bezpośrednio z poziomu aplikacji Signia Hearing Test.

Dbaj o zdrowie. Sprawdzaj słuch regularnie.

 

Apple-App-Store-Badge_en_300px

google-play-badge_en_300px