X

Jak szybko sprawdzić słuch? Zrób test przy pomocy smartfona

 

Podejrzewasz, że możesz mieć problemy ze słuchem? Nie lekceważ tego. Niedosłuch to podstępna choroba, postępująca powoli i początkowo niemal bez objawów. Dlatego warto regularnie samemu sprawdzać czy z naszymi uszami wszystko w porządku.

Jak w prosty sposób sprawdzić swój słuch?

Odpowiedz sobie na kilka pytań:

Jeśli choć na jedno z nich odpowiedź jest twierdząca, warto dokładniej sprawdzić swój słuch.

Szybki test słuchu – aplikacja na telefon

Nasze aplikacje na smartfony są czymś więcej niż tylko dodatkami przydatnymi dla użytkowników aparatów słuchowych. Aplikacja mobilna Signia Hearing Test pozwala sprawdzić, czy nie cierpisz na wadę słuchu i czy nie warto zastanowić się nad korzystaniem z aparatu. Ta opracowana przez ekspertów aplikacja na smartfony z systemami iOS i Android została gruntownie przetestowana, by upewnić się, że podawane przez nią wyniki są możliwie jak najdokładniejsze.

Aplikacja Signia Hearing Test sprawdza zdolność do rozróżniania słów w szumach tła. Wykorzystuje ona wiedzę o tym, że osoby cierpiące na wadę słuchu mają większe trudności w rozumieniu mowy w głośnym otoczeniu, takim jak restauracje czy stacje metra.

Jeśli okaże się, że z Twoim słuchem nie wszystko jest w porządku, możesz skorzystać z wyszukiwarki gabinetów protetycznych, która jest dostępna bezpośrednio z poziomu aplikacji Signia Hearing Test.

Dbaj o zdrowie. Sprawdzaj słuch regularnie.

 

Apple-App-Store-Badge_en_300px

google-play-badge_en_300px