X
Nowe urządzenie StreamLine Mic oferuje uniwersalne możliwości transmisji audio z każdego urządzenia wyposażonego w Bluetooth.
2018-02-13

Jak zmienić aparaty słuchowe w uniwersalne słuchawki bezprzewodowe?

Nowe urządzenie StreamLine Mic oferuje uniwersalne możliwości transmisji audio z każdego urządzenia wyposażonego w Bluetooth – smartfona, komputera stacjonarnego czy laptopa.

Użytkownicy aparatów słuchowych mają prawo cieszyć się transmisją dźwięków ulubionej muzyki, filmów, podcastó i audiobooków do uszu w wysokiej jakości stereo. Ale do niedawna takie doświadczenie było ograniczone do wybranych modeli smartfonów ze względu na problemy z kompatybilnością

Nowe urządzenie StreamLine Mic oferuje uniwersalną łączność z każdym urządzeniem wyposażonym w Bluetooth – smartfonem, komputerem stacjonarnym czy laptopem. Zmienia Twoje aparaty słuchowe Signia Nx z technologią Bluetooth w najnowocześniejsze słuchawki dające wrażenia słuchowe w jakości stereo na najwyższym poziomie.

StreamLine Mic stanowi idealne rozwiązanie dla wszystkich osób, które lubią korzystać z transmisji muzyki, audiobooków itp. bezpośrednio do swoich aparatów słuchowych ze smartfona czy laptopa. Sprawdzają się idealnie również jako bezprzewodowy zestaw słuchawkowy do smartfona albo rozmów przez Internet (Więcej na ten temat w naszym pierwszym poście).

W kolejnej odsłonie naszej serii przyjrzymy się temu, w jaki sposób StreamLine Mic pomaga dostarczać wyjątkowej jakości słyszenia w wymagających sytuacjach, działając jako mikrofon zdalny.