X
2017-07-12

Aparaty słuchowe - 6 przydatnych akcesoriów

Jeśli chcesz zdalnie zmieniać ustawienia aparatów słuchowych, bezpośrednio przesyłać dźwięk i muzykę albo ładować akumulatory do aparatów słuchowych - przydadzą Ci się praktyczne akcesoria. Poznaj nowoczesne, eleganckie i łatwe w użyciu urządzenia współpracujące z aparatami, dzięki którym codzienne życie stanie się łatwiejsze. Przeczytaj wpis na naszym blogu, żeby dowiedzieć się więcej.

Aparaty słuchowe mogą współpracować z różnymi akcesoriami, dzięki którym ich eksploatacja staje się wygodniejsza i bardziej komfortowa. Chcesz zdalnie zmieniać ustawienia? Zastanawiasz się czy można  przesyłać dźwięk i muzykę bezpośrednio do aparatów słuchowych? A może masz dość baterii i myślisz o ładowarce i akumulatorach. Te praktyczne akcesoria dla użytkowników aparatów słuchowych mogą Cię zainteresować.

Mikrofon i streamer

Mikrofon zewnętrzny VoiceLink jest rozwiązaniem idealnie sprawdzającym się w trudnych warunkach otoczenia, takich jak duże spotkania. Można podłączyć go do aparatu słuchowego bezprzewodowo, za pomocą urządzenia easyTek, by przesyłać głos mówcy bezpośrednio do aparatów słuchowych.

Nadajnik TV

Oglądanie telewizji jest jednym z wyjątkowych wyzwań, z jakimi mierzy się wielu pacjentów cierpiących na ubytek słuchu. Jest to jednocześnie czynność stanowiąca ważną część codziennego życia. Nowy nadajnik TV Signia pozwala pomaga sprostać temu wyzwaniu. Nowy nadajnik jest rozwinięciem poprzedniego modelu i oferuje nie tylko wejścia stereo oraz RCA (cinch), lecz również wejście optyczne, dzięki któremu można go podłączyć do każdego nowoczesnego systemu audio lub telewizora. Projektanci urządzenia całkowicie zmienili też sposób jego obsługi, żeby korzystanie z nadajnika było jeszcze bardziej przyjazne dla użytkownika. Rezultat: łatwy do zrozumienia dźwięk o odpowiedniej głośności jest przesyłany przez nadajnik TV do aparatu słuchowego za pomocą streamera easyTek. Dzięki temu oglądanie telewizji oraz słuchanie muzyki staje się prawdziwą przyjemnością.

Pilot zdalnej obsługi

W większości sytuacji aparaty słuchowe Signia automatycznie dostosowują się do konkretnej sytuacji. Czasem jednak użytkownicy chcą samodzielnie zmienić poziom głośności lub zmienić program pracy. Z pomoca przychodzi im zgrabny pilot easyPocket z dużymi, wygodnymi przyciskami i łatwym do odczytania wyświetlaczem powoduje, że sterowanie funkcjami aparatów słuchowych i regulowanie ich ustawień staje się łatwiejsze niż kiedykolwiek wcześniej. Jeśli chodzi o ładowanie aparatów słuchowych, to operację tę możesz przeprowadzić zarówno w domu, jak i podczas podróży.

Kieszonkowy pilot miniPocket

Nowy pilot zdalnego sterowania miniPocket przypomina on swoim wyglądem breloczek do kluczy i z powodzeniem może pełnić jego rolę. Ponieważ wszystkie przyciski zostały zaprojektowane z myślą o intuicyjnej obsłudze, można je łatwo wyczuć pod palcami obsługując pilota bez wyjmowania go z kieszeni. Poszczególne przyciski można rozróżnić za pomocą dotyku. Trudno o jeszcze bardziej dyskretne rozwiązanie.

Ładowarka do aparatów słuchowych

Stacja ładująca eCharger ładuje i suszy aparaty słuchowe w nocy, żebyś nie musiał się martwić zmienianiem baterii.

Poszczególne akcesoria są kompatybilne niemal ze wszystkimi aparatami słuchowymi Signia (w zależności od modelu). Dodatkowe informacje można znaleźć w dziale Aplikacje i akcesoria.