X
2016-11-21

Wygodniej się już nie da

Nasz aparat słuchowy Cellion zapewnia przyjemność słuchania nawet przez dwa dni na jednym ładowaniu dzięki innowacyjnej technologii litowo-jonowe: wydajnej, bezstrykowej, szybkiej i łatwej.

Męczy Cię użeranie się z małymi bateriami do aparatów słuchowych? W takim razie rzuć okiem na nasze aparaty Cellion.

Tak proste

Wszystko, co musisz zrobić, to włożyć aparaty słuchowe Cellion do ładowarki, najlepiej wieczorem. Automatycznie się wyłączą i zaczną ładować. Rano będą już w pełni naładowane. Jak tylko wyjmiesz je z ładowarki, automatycznie się włączą i będą gotowe do pracy. Prościej się już nie da.

Tak innowacyjne

Jest to możliwe, ponieważ Cellion to pierwsze na świecie ładowane indukcyjnie aparaty słuchowe z akumulatorem litowo-jonowym. Charakteryzują się wyjątkową wydajnością – do dwóch dni działania* po 4 godzinach ładowania i co najmniej 7 godzin pracy po zaledwie 30-minutowym ładowaniu ekspresowym. I to bezstykowo w naszej nowej ładowarce. Można ją podłączyć bezpośrednio do gniazdka elektrycznego albo na przykład do samochodowej ładowarki USB czy ładowarki USB od smartfona. Docenisz to szczególnie podczas podróży.

facebook_cellion_charger_1200x628

Aparaty słuchowe Signia Cellion posiadają ładowane indukcyjnie akumulatory litowo-jonowe. Ładują się w bezstykowej ładowarce.

Tak wygodne

 

Nie musisz iść na żadne kompromisy co do wielkości aparatu słuchowego albo Twojego słuchu. Wręcz przeciwnie – aparaty Cellion są bardzo małe i oferują korzyści słuchowe naszej najnowszej platformy technologicznej. Wyraźne słyszenie i rozumienie mowy bez wysiłku przez cały dzień. We wszystkich codziennych sytuacjach słuchowych i wieczorem podczas słuchania muzyki albo oglądania telewizji. Jeśli chcesz, dźwięk może być przesyłany bezpośrednio z telewizora albo zestawu stereo do aparatów słuchowych przy użyciu streamera i nadajnika TV.

Jesteśmy przekonani, że go pokochasz.

*Cellion zapewnia żywotność akumulatora do 24 godzin ciągłego użytkowania – na normalnym poziomie użytkowania odpowiada to dwóm dniom z nieograniczoną transmisją audio.