Dzięki Twoim nowym aparatom słuchowym Signia uzyskujesz znacznie więcej niż tylko korzystanie z najnowszych technologii w dziedzinie aparatów słuchowych. Możesz także cieszyć się „złotym standardem” w zakresie wsparcia dzięki rewolucyjnej aplikacji myHearing stworzonej przez ekspertów Signia z dziedziny audiologii. Teraz możesz stać się doświadczonym użytkownikiem aparatów słuchowych w możliwie najkrótszym czasie.

Aplikacja myHearing zapewnia Tobie i Twojemu protetykowi słuchu wszechstronne narzędzia, niezbędne do takiego pokierowania Twoimi działaniami, aby okres próbny zakończyć sukcesem: ukierunkowane wsparcie, monitorowanie indywidualnego postępu w korzystaniu z aparatów słuchowych oraz komunikację z Twoim protetykiem słuchu poprzez CareChat, bez względu na to, gdzie się znajdujesz.

TeleCare_patient_1800x800px

Aplikacja pomaga Ci na trzy innowacyjne sposoby:

Pozwól się poprowadzić do sukcesu słyszenia

Zapoznaj się z Twoimi nowymi aparatami słuchowymi szybciej niż kiedykolwiek dotąd, dzięki realizowaniu krok po kroku interesujących ćwiczeń słuchowych oraz ukierunkowanemu wsparciu. Zwiększ indywidualne postępy przez wysyłanie odpowiednich informacji zwrotnych oraz ocen Twojego poziomu satysfakcji bezpośrednio do Twojego protetyka słuchu.

myHearing-app_screen-smartphone2_768px

Kontroluj i zrozum swoje aparaty słuchowe

Zdalnie steruj Twoimi aparatami słuchowymi i uzyskaj łatwy dostęp do najczęściej zadawanych pytań oraz instrukcji użytkownika. Te narzędzia pozwolą Ci znaleźć odpowiedzi na wiele kwestii  w krótkim czasie.

myHearing-app_screen-smartphone3_768px

Bądź w kontakcie ze swoim protetykiem słuchu

Komunikuj się z protetykiem słuchu poprzez wiadomości tekstowe lub połącze nia głosowe za pośred nictwem  CareChat i poznaj nowy standard indywidualnego wsparcia. Korzystaj z porad oraz pomocy w wyszukiwaniu i usuwaniu problemów, niezależnie od miejsca, w którym się znajdujesz, zmniejszając liczbę wizyt kontrolnych w gabinecie.

myHearing-app_screen-smartphone1_768px-507x860
Teleaudiology_primax_b2b_solo

Prosty sposób na sukces słyszenia..

W zaledwie dziesięć minut dziennie aplikacja myHearing pomoże Ci:

  • nauczyć się obsługi aparatów słucho wych  i szybciej się z nimi zapoznać.
  • dostarczyć odpowiednie informacje  zwrotne w oparciu o Twoje doznania w celu lepszej indywidualizacji,
  • komunikować się z protetykiem słuchu bez względu na to, gdzie się znajdujesz.

Doświadczenie pokazuje, że profesjonalne konsultacje i wsparcie wraz z dobrze skonstruowanymi ćwiczeniami słuchowymi pełnią kluczową rolę w zapewnieniu użytkownikom satysfakcji z ich aparatów słuchowych. Dzięki nowej aplikacji możesz łatwiej niż kiedykolwiek wcześniej uzyskać pomoc i cieszyć się wyższym standardem opieki po opuszczeniu gabinetu protetycznego.

Aplikację myHearing można bezpłatnie pobrać na urządzenia z systemami iOS lub Android poprzez App Store® lub Google Play™. Poproś swojego protetyka słuchu o pomoc w pobraniu, instalacji i przygotowaniu aplikacji do użycia.

Pobierz aplikację myHearing

myHearing_app-icon_v2_300x300px

Apple-App-Store-Badge_pl_300px

google-play-badge_pl_300px