X
header one

W spędzaniu czasu z bliskimi chodzi przede wszystkim o komunikację. Nieważne czy czytasz dziecku bajkę, czy wymieniasz najświeższe plotki z przyjaciółmi, aparaty słuchowe Pure™ 10 marki Signia dają Ci pewność słyszenia w bardziej naturalny sposób bez problemów. Te niezwykle małe, w pełni automatyczne urządzenia chowają się za Twoimi uszami, pozwalając na słyszenie tego, co ważne, tak łatwo, jak to tylko możliwe.

Absolutna dyskrecja

Niewielkie aparaty słuchowe Pure 10 marki Signia są niemal niewidoczne za Twoim uchem. Aby zapewnić maksymalną dyskrecje i wygodę, mogą być zdalnie obsługiwane przy pomocy smartfona.

Prawdziwa łatwość słyszenia

W pełni automatyczne aparaty słuchowe Pure 10 nie mają przycisków koniecznych do zmiany ustawień, dzięki czemu zapewniają najwyższą łatwość obsługi i najlepszą jakość dźwięku.

Dla szerokiego zakresu ubytków słuchu

Lekki, średni czy ciężki ubytek słuchu – Pure 10 stawia czoło tym wyzwaniom i zwraca Ci naturalne brzmienie życia.

Pure-10-Nx_on-table_1248x1248px_v2
Signia-Nx_man-outside_2560x1000px

Łatwość i dyskrecja w jednym.

Aparaty słuchowe Pure 10 marki Signia są zaprojektowane w tak przystępny sposób, że nie musisz zmieniać ich ustawień, by cieszyć się wyśmienitym doświadczeniem słuchowym.

Jednocześnie aparaty Pure 10 są w pełni kompatybilne z aplikacją touchControl™. Dzięki temu masz możliwość dyskretnej obsługi zdalnej, która pozwala na zmianę programów słyszenia, dostosowanie poziomu głośności oraz barwy dźwięku tak, jak sobie życzysz. Wszystko, czego potrzebujesz, to smartfon.

Signia-Nx_couple-street-musician_2560x800px

Czysty dźwięk płynący naturalnie.

Na ruchliwej ulicy, w wieloosobowym biurze czy w zatłoczonej restauracji – wszędzie, gdzie jest wysoki poziom hałasu tła, prowadzenie rozmowy może wymagać wysiłku.

Aparaty słuchowe Silk profesjonalnie sobie z tym radzą, naśladując naturalny sposób, w jaki lokalizujemy źródło dźwięku. Skupiają się na rozmówcy, automatycznie wyciszając niepożądane dźwięki tła. Słyszysz najwyraźniej to, co chcesz i nie musisz niczym się przejmować.

Połącz się z łatwością obsługi.

Signia-Nx_icon_remote-control_480x480px

Zdalna obsługa

Aplikacja touchControl™ pozwala Ci zdalnie zmieniać ustawienia aparatów Pure 10 i dostosować je do indywidualnych preferencji.

A jeśli nie korzystasz ze smartfona, pilot miniPocket™ również zapewnia wygodną obsługę zdalną.

Ciesz się dźwiękiem w idealnej harmonii.

Signia-Nx_icon_speech-in-noise_480x480px

Mowa w hałasie

Jakość mowy w nowych aparatach słuchowych Signia pozwala Ci wyraźnie rozumieć mowę w każdej sytuacji za pomocą zaawansowanych mikrofonów i nowoczesnej technologii redukcji hałasu. Dzięki temu możesz łatwiej zrozumieć rozmówcę nawet w głośnym otoczeniu, jak restauracja czy konferencja

Signia-Nx_icon_crystal-clear-sound_480x480px

Krystaliczny dźwięk

Klarowność dźwięku oferuje najbardziej realistyczne i naturalne brzmienie w każdym środowisku.

Zwróć uwagę: Właściwości mogą się różnić w zależności od konfiguracji danych aparatów słuchowych. Twój protetyk słuchu chętnie Ci doradzi.

Pure 10 Nx w skrócie

Loading...

Akcesoria do Twoich aparatów słuchowych

Aplikacja touchControl

Pełna kontrola w Twoich rękach.

Zmień smartfona w dyskretny pilot do zdalnej obsługi Twoich aparatów słuchowych. Aplikacja touchControl™ zapewnia Ci wysoki poziom komfortu w zasięgu ręki.

Zmieniaj programy słyszenia i dostosowuj głośność i barwę dźwięku do swoich potrzeb. Wszystko, czego potrzebujesz, to smartfon.

Aplikacja touchControl jest dostępna do pobrania bezpłatnie z Apple App Store oraz Google Play.

 

Pobierz aplikację touchControl

touchControl_app-icon_frame-round_300x300px

Apple-App-Store-Badge_en_300px

google-play-badge_en_300px

Pilot miniPocket

Dyskretna kontrola

Idealne rozwiązanie dla każdego, kto szuka dyskretnego i wygodnego sposobu na sterowanie swoimi aparatami słuchowymi bez potrzeby używania dużego pilota zdalnego sterowania lub smartfona. Solidny i łatwy w obsłudze pilot miniPocket™ jest tak mały, że można go nosić na breloku z kluczami, a jednocześnie na tyle zaawansowany, że pozwala na sterowanie kluczowymi funkcjami aparatów słuchowych.

miniPocket_key_1248x600px

Aplikacja myHearing

Poznaj swoje aparaty słuchowe tak szybko, jak to możliwe.

Osobista opieka w dowolnym miejscu. Aplikacja myHearing zapewnia Ci wszechstronne narzędzia wsparcia, których potrzebujesz, by łatwo przebyć swoją drogę do słyszenia bez wysiłku. Możesz teraz wykonywać specjalne ćwiczenia słuchowe, sprawdzić instrukcję obsługi i połączyć się ze swoim protetykiem słuchu gdziekolwiek jesteś.

Twój protetyk słuchu chętnie Ci doradzi.

Dowiedz się więcej o aplikacji myHearing
Connected-Ear_man-smartphone_app-icon_1248x800px

Kopułki Click Sleeve

Jedno kliknięcie i gotowe

Dostępne w różnych rozmiarach kopułki silikonowe są łatwo montowane na Twoich aparatach słuchowych, pozwalając na ich bezpieczne umieszczenie w uszach. Dzięki temu nie musisz czekać na wykonanie indywidualnych obudów aparatów wewnątrzusznych i możesz od razu cieszyć się całkowicie naturalnym, idealnym dopasowaniem.

 

Click-Sleeves-20_vented_1248px
Tinnitus_keyvisual_1248x900px

Szumy uszne?

Wyjątkowe terapie przynoszące trwałą ulgę.

Aparaty słuchowe Signia jako jedyne posiadają wbudowaną funkcję Terapii Wycięcia Wzmocnienia, która może zmniejszyć negatywne efekty szumów usznych, a nawet sprawić, by całkowicie zniknęły.*

* Powers, L., dos Santos, G.M., & Jons, C. (2016, September). Notch Therapy: A new approach to tinnitus treatment. AudiologyOnline, Article 18365.

Dowiedz się więcej