X
Pozostań w łączności ze światem i swoim protetykiem słuchu dzięki aplikacji Signia.

Aplikacja Signia daje Ci wszystko, czego potrzebujesz, by cieszyć się pełnią możliwości swoich aparatów słuchowych i jest dostosowana do Twoich osobistych preferencji: transmisja dźwięku, zdalna obsługa, zdalne wsparcie protetyka słuchu. Wszystko, czego potrzebujesz, to smartfon.

Łatwa w obsłudze aplikacja pozwala Ci na dyskretną zmianę poziomu głośności oraz innych ustawień podczas przesyłania dźwięku bezpośrednio do Twoich uszu.

Dzięki aplikacji Signia masz stały kontakt z protetykiem słuchu i zdalne wsparcie w razie potrzeby – nawet gdy nie możesz spotkać się z nim osobiście.

FUNCTIONALITY AT A GLANCE

Interesuje Cię otrzymywanie zdalnego wsparcie?
Skontaktuj się ze swoim protetykiem słuchu.

Store Locator
Pobierz
Aplikacja Signia
Spersonalizuj swoje doświadczenia słuchowe

Dowiedz się, jak korzystać z aplikacji Signia

Urządzenia mobilne kompatybilne z aplikacją Signia:

Urządzenia Apple: Aplikacja Signia jest kompatybilna ze wszystkimi urządzeniami Apple z systemem iOS w wersji 9.3 lub wyższej.

Urządzenia  z systemem Android: Aplikacja Signia jest kompatybilna z większością urządzeń z systemem Android w wersji 5.0 lub wyższej.

Aby zapewnić optymalną stabilność aplikacji podczas korzystania z niej z aparatami słuchowymi wyposażonymi w Bluetooth, rekomendujemy następujące urządzenia z systemem Android:

Nowe modele mogą być dodane do listy.

Signia App FAQ