X
header one

Twój spokój ducha jest najważniejszy.

Nasze życie wzbogaca wiele delikatnych dźwięków ­– od łagodnych nut ulubionych utworów po wyszeptane do ucha komplementy. Dla wielu z nas te przyjemne doświadczenia słuchowe mogą jednak być prawdziwym utrapieniem, gdy dają o sobie znać efekty szumów usznych.

Jako wiodący producent i pionier w dziedzinie aparatów słuchowych, za swoją misję uznaliśmy poprawę jakości życia osób, które doświadczają problemów ze słyszeniem, wliczając w to Tinnitus.

Do naszych sprawdzonych terapii przy pomocy szumów statycznych czy fal oceanu, dołącza nowa terapia wycięcia wzmocnienia. Obecnie aparaty słuchowe Signia są jedynymi aparatami wyposażonymi w funkcję tej terapii, która może zredukować efekty szumów usznych lub nawet sprawić, aby zniknęły całkowicie.*

Terapia Tinnitus opracowana przez Signia oznacza mniej stresu i więcej spokoju ducha.

primax-situation-19_man-beach_950px

Nowoczesne aparaty słuchowe przynoszą ulgę przy szumach usznych.

Tinnitus_product-range_1800x380px

 

Usłysz to, co ważne, bez stresu.

Aparaty słuchowe Signia to małe cuda techniki. Nie tylko wzmacniają dźwięki otoczenia i poprawiają słyszenie, ale również zapewniają szeroką gamę rozwiązań pomagających zredukować efekty szumów usznych.

Rodzajów szumów usznych jest tyle, co jego przyczyn, można je jednak podzielić na Tinnitus o charakterze tonalnym i nietonalnym. Najczęściej występujące są szumy uszne o charakterze tonalnym, które można opisać jako wrażenie niemal nieustannego dźwięku lub nakładających się dźwięków o ściśle określonej częstotliwości, np. gwizdanie, dzwonienie, bzyczenie. Nietonalne formy Tinnitus to m.in. buczenie, klikanie, trzaskanie i dudnienie.

Trzy strategie, optymalne rezultaty.

Aparaty słuchowe marki Signia oferują różne strategie walki z szumami usznymi.

Terapia przy pomocy szumów statycznych oraz fal oceanu „przykrywa” irytujące dźwięki Tinnitus indywidualnie dostosowanymi sygnałami terapeutycznymi, które odwracają uwagę od szumów usznych, redukując ich wpływ. W rezultacie możesz się odprężyć i skoncentrować na tym, co chcesz usłyszeć.

Aparaty słuchowe Signia jako jedyne posiadają wbudowaną terapię wycięcia wzmocnienia, która w udowodniony sposób redukuje drażniące efekty tonalnych szumów usznych, a nawet może sprawić, aby zniknęły całkowicie.*

Sygnały terapeutyczne – szum statyczny.

Łagodne i przyjemne dźwięki, które redukują drażniący wpływ Tinnitus.

tinnitus_static-noise-icon_768px

Aparaty słuchowe Signia wyposażone są w funkcję generatora szumu, który wytwarza dodatkowy dźwięk w formie przyjemnego sygnału terapeutycznego. W skuteczny sposób odciąga on uwagę od szumów usznych, pomagając się Tobie zrelaksować i cieszyć życiem. Poza gamą wstępnie zdefiniowanych sygnałów terapeutycznych, możliwe jest stworzenie sygnału dostosowanego do Twoich indywidualnych wymagań.

Statyczne sygnały szumowe używają odpowiedniego rodzaju dźwięku, który miesza się z szumami usznymi i odwraca od nich uwagę. Aparaty słuchowe Signia oferują pięć różnych typów sygnałów, dzięki czemu Twój protetyk słuchu pomoże Ci wybrać rozwiązanie, które będzie dla Ciebie najbardziej komfortowe.

Sygnały terapeutyczne – fale oceanu.

Czy jest coś bardziej relaksującego niż dźwięk morskiego wybrzeża?

Inspirowana kojącym dźwiękiem morskich fal uderzających o wybrzeże, terapia przy pomocy fal oceanu odtwarza odprężające uczucie przebywania na plaży. Sygnały terapeutyczne naśladują dźwięki fal oceanu, żeby zapewnić pozytywne, kojące i relaksujące doświadczenie słuchowe.

Twój protetyk słuchu pomoże Ci wybrać spośród czterech różnych sygnałów taki, który będzie dla Ciebie najbardziej komfortowy i relaksujący.

tinnitus_ocean-waves-icon_768px

Pierwsza na świecie: Terapia wycięcia wzmocnienia.

Prawdziwy spokój, dzięki usunięciu dźwięków Tinnitus.

tinnitus_notch-therapy_icon_768px

Aparaty słuchowe Signia jako jedyne posiadają wbudowaną terapię wycięcia wzmocnienia. To metoda, która okazała się szczególnie efektywna u osób, które doświadczają tonalnych szumów usznych, czyli ich najbardziej powszechnej odmiany.

W przeciwieństwie do podejścia w przypadku szumów statycznych czy fal oceanu, które generują dodatkowe dźwięki terapeutyczne, terapia wycięcia wzmocnienia traktuje Tinnitus bezdźwiękowo i niepostrzeżenie. Wszystko, co musisz zrobić, to nosić swoje aparaty słuchowe tak jak zwykle, a irytujące efekty Tinnitus będą mogły zostać zredukowane w ciągu zaledwie kilku tygodni lub miesięcy.

Możliwość trwałej ulgi.

Terapia wycięcia wzmocnienia oferuje możliwość całkowitego wyeliminowania szumów usznych*. Poprzez długotrwałe i stałe spychanie sygnału Tinnitus do tła akustycznego, nadmierna stymulacja jest redukowana i mózg “uczy się” nie słyszeć sygnału Tinnitus, sprawiając, że życie bez szumów usznych staje się realną możliwością.

* Powers, L., dos Santos, G.M., & Jons, C. (2016, September). Notch Therapy: A new approach to tinnitus treatment. AudiologyOnline, Article 18365.

tinnitus_therapy-without-notch_950x950px
tinnitus_therapy-with-notch_950x950px

Bez terapii wycięcia wzmocnienia

Tinnitus wybija się ponad innymi dźwiękami otoczenia i jest wyraźnie słyszalny.

Z terapią wycięcia wzmocnienia

Terapia wycięcia wzmocnienia redukuje irytujące efekty szumów usznych, dzięki czemu ponownie możesz cieszyć się dźwiękami otoczenia.

A to jeszcze nie wszystko...

Aparaty słuchowe Signia.

Idealne połączenie terapii Tinnitus i wyjątkowego słyszenia.

Signia oferuje szeroki wybór aparatów słuchowych wyposażonych w najnowocześniejszą technologię, w tym różne terapie Tinnitus. Zapewniają one optymalne indywidualne rozwiązanie, dające wyjątkową jakość dźwięku i doświadczenia słuchowe.

Są dostępne w gamie niewielkich, dyskretnych modeli dostosowanych do każdego rodzaju ubytku słuchu i spełniających wszystkie potrzeby. Dla całkowitej wygody i dyskrecji mogą być nawet zdalnie obsługiwane przy pomocy aplikacji mobilnej.

 

Odkryj aparaty słuchowe Signia

Twój protetyk słuchu Ci pomoże.

Zapytaj o dostępne terapie Tinnitus Signia.

Znajdź optymalną dla siebie strategię do walki z szumami usznymi. Skontaktuj się z protetykiem słuchu – chętnie Ci doradzi i pomoże wybrać idealne aparaty słuchowe oraz terapię Tinnitus, a także podpowie, co zrobić, żeby Twoje życie z szumami usznymi było przyjemniejsze.

Dystrybutorzy

Dowiedz się więcej na naszym blogu.

Przejdź na blog Signia, aby uzyskać szczegółowe informacje na temat szumów usznych.

Dowiedz się więcej